W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dniu 14.12.2018r. na hali sportowej w naszej szkole odbył się finał powiatowy halowej piłki nożnej w kategorii dziewcząt starszych (klasy VII-VIII oraz klasa III gimnazjum). Nasza reprezentacja szkoły po przejściu eliminacji na szczeblu gminnym, następnie rejonowym wywalczyła kwalifikację do turnieju powiatowego. Miło nam poinformować, że wyżej wymienionych rozgrywkach nasze dziewczęta osiągnęły wielki sukces zajmując drugie miejsce, przegrywając tylko z rówieśniczkami z Drobina.

Klasyfikacja generalna:

I miejsce-  Szkoła Podstawowa w Drobinie

II miejsce- Szkoła Podstawowa  w Starej Białej

III miejsce-  Szkoła Podstawowa w Nowym Miszewie

IV miejsce- Gimnazjum w Słubicach

Skład naszej drużyny:                                                                     

1) Adamska Weronika kl. VIIIa

2) Bielska Aleksandra kl. VIIIa

3) Kosowska Julia kl. VIIIa

4) Kubicz Magdalena kl. VIIIa

5) Winnicka Żaneta kl. VII

6) Wożniak Agnieszka kl. VIIIb

7) Zdziemborska Amelia  kl. VIIIa

8) Żochowska Anna kl. VIIIb

Serdecznie gratulujemy !!!