W ramach XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu wojewódzkim odbył się finałowy turniej piłki nożnej dziewcząt starszych (klasy VII-VIII oraz klasa III gimnazjum). Zawody zorganizowano w dniach 19-21.05.2019 r. na Orliku w Teresinie koło Warszawy. Reprezentacja naszej szkoły po przejściu eliminacji na szczeblu gminnym, następnie rejonowym, powiatowym oraz międzypowiatowym (zwyciężając  dziesięć spotkań  oraz notując jeden remis), wywalczyła kwalifikację do wyżej wymienionych zawodów wojewódzkich  jako najlepsza drużyna z regionu płockiego.

IMG 5383

Już sam udział w ósemce najlepszych szkół na Mazowszu było dla dziewczyn niesamowitym wyczynem.

Miło nam poinformować, że nasze piłkarki zajęły szóste miejsce.       

IMG 5376

Wyniki spotkań:

Mecze grupowe:

1) SP STARA BIAŁA-ZST NR 4 W RADOMIU 0:4

2) SP STARA BIAŁA-SP W WINNICY (powiat ciechanowski) 1:0

3) SP STARA BIAŁA- ZS W OSTRÓWKU (powiat siedlecki) 0:0

Mecz o V miejsce:

4) SP STARA BIAŁA-ZS nr 17 w Warszawie 0:1

Skład naszej drużyny:                                                                     

1) Adamska Weronika kl. VIIIa

2) Bielska Aleksandra kl. VIIIa

3) Kosowska Julia kl. VIIIa

4) Kubicz Magdalena kl. VIIIa

5) Winnicka Żaneta kl. VII

6) Woźniak Agnieszka kl. VIIIb

7) Zdziemborska Amelia  kl. VIIIa

8) Kuligowska Klaudia kl. VIIIb

Pragniemy serdeczne pogratulować dziewczynom sukcesu w turnieju wojewódzkim.

Dziękujemy uczennicom ósmych klas za wzorowe reprezentowanie naszej szkoły przez ostatnie pięć lat to pasmo zwycięstw i ogromne poświęcenie. Wasze zaangażowanie, sumienność i wytrwałość w dążeniu do celu sprawiły, że niestraszna była Wam gra w trudnych w warunkach atmosferycznych, często z nierównym sobie przeciwnikiem.

Niech sukcesy sportowe dodadzą Wam skrzydeł.  Życzymy Wam wszelkiej pomyślności i realizacji wyznaczonych przez siebie celów.

Byłyście naszą dumą i wizytówką… Trzymamy za Was kciuki!